Co o nás říkají? Recenze studentů a úspěchy absolventů VŠOH.

VŠOH mi dala skvělé spolužáky, se kterými se potkávám dodnes, ať už soukromě, nebo profesně. Líbilo se mi, že škola byla malá a atmosféra v ní byla domácí a všechno se dalo vyřídit, zařídit a domluvit bez potřeby běhat po různých katedrách různě po městě. Skvělí učitelé mě ovlivnili svým poctivým přístupem a zápalem jak akademicky, tak lidsky, a byla opravdu radost vnímat, co se snaží předat. Vzpomínám na VŠOH pozitivně.
Ing. Lukáš Šinogl ředitel hotelu Unique Beach Resort - Zanzibar
Díky spojení teoretických a praktických poznatků na manažerské úrovni je Vysoká škola obchodní a hotelová v Brně výbornou institucí k získání potřebných kompetencí pro orientaci v odvětví hotelnictví, gastronomie nebo cestovního ruchu. Často z této školy osvojené znalosti a dovednosti sám uplatňuji v praxi při jednání s obchodními partnery nebo pro zajištění optimálního fungování společnosti, ve které působím.
Ing. Michal Veselský Manažer rezervačního systému a cateringu Quality hotel Brno
Studium jednoznačně doporučuji. Oceňuji zejména zaměření na využití teorie v praxi a lidský přístup přednášejících. Při uskutečňování svých profesních i osobních cílů z něj těžím dodnes.
Bc. Martin Vajčner, MSc. Vinař, majitel vinařství a člen Ústředního kontrolního a zkušebního zemědělského ústavu
Studium na vysoké škole pro mne bylo velkým přínosem. Získané informace nyní aplikuji v praxi. Velmi si vážím odbornosti pedagogů, kteří na této škole studenty motivují a předávají jim své zkušenosti.
Bc. Hana Hanzlíková ředitelka centra EDEN