Studijní zaměření

VŠOH. Získejte vedoucí pozici tam, kde se vytváří zážitky.

Management hotelnictví a cestovního ruchu

Studujte obor, díky kterému získáte manažerské dovednosti potřebné pro vedoucí pozice v oboru hotelnictví, cestovního ruchu, v organizacích destinačního managementu, cestovních kancelářích nebo ve státní i územní správě.

Vyberte si zaměření, které vás zajímá. Zvolit si ho můžete v prvním semestru studia. Každé zaměření obsahuje několik tématických volitelných předmětů, které vás společně s povinně volitelnými předměty budou profilovat do vaší budoucí specializace.

Gastronomie 

Studujte zaměření, kde získáte znalosti o ekonomické podstatě fungování podniku poskytujícího gastronomické služby.

Cestovní kanceláře a agentury

Naučte se vést cestovní kancelář, organizovat turistické zájezdy nebo provozovat průvodcovskou činnost. 

Letecká doprava

Připravte se na klíčové aktivity středního a vyššího managementu letecké logistiky, civilního letectví a dalších dopravních služeb.

Destinační management

Koordinujte zprostředkovatele turistických služeb, hledejte způsoby udržitelného růstu turistických destinací a rozšiřte jejich nabídku atraktivit.


Proč studovat VŠOH?

Jsme škola s dobrou tradicí. Poskytujeme kvalitní vzdělání již od roku 2006, za 16 let od založení školy máme již přes 1000 úspěšných absolventů.

Předměty u nás vyučují nejen akademici, ale i odborníci. Učí u nás top manažeři a podnikatelé se zkušenostmi v gastronomii, v hotelnictví nebo v cestovním ruchu.

Vzdělání poháněné zkušenostmi. Naši studenti se mohou účastnit exkurzí, profesních kurzů, soutěží nebo studijních i pracovních stáží v zahraničí. 

Zaměřujeme se na praktické dovednosti. Od začátku se studium zaměřuje především na praxi, která vás připraví na práci po škole. A pokud jste už s prací začali, budeme vás ve vaší kariérní dráze podporovat, nikoliv omezovat.